Lacolyn.eu PR5

Ogólnotematyczny katalog stron

Multikod do 30 katalogów PR6-PR5
Katalog stron PR7

Najlepszy deweloper Toruń

http://renova.pl

Firma Renova Developer Sp. z o.o. powstała w 2010 r. jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku budowlanego. Początkowo było to Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane RENOVA, która działało na rynku przez 20 lat realizując kolejne inwestycje zarówno w zakresie budownictwa, wielorodzinnego, domów mieszkalnych, jak i budownictwa kubaturowego, z czasem jednak rozwinęło się jako deweloper Toruń. Nasza nowa inwestycja – osiedle Nad Strugą, to komfortowe budynki w okolicach Grębocina. Zaledwie osiem mieszkań to gwarancja ciszy i spokoju. Mieszkania są dwupoziomowe, aczkolwiek z możliwością odrębnych mieszkań (osobne wejście na każdy poziom z klatki schodowej).

Url: http://renova.pl
Data dodania: 2016-07-21
Słowa kluczowe:najlepszy deweloper toruń, delewoper bydgoszcz, dom na sprzedaż toruń, bydgoszcz, domy jednorodzinne toruń, domy toruń, nowe mieszkania toruń, mieszkania w toruniu
Link nie działa/spam ?
zamknij

Podlinkuj stronę:

Najlepszy deweloper Toruń

Oceń stronę:

Ocena: 5.0 /5 (1 głos)

Powiązanie wpisy

Degustacja komentowana wina

Jeśli jesteś smakoszem wina to wiesz pewnie czym się zajmuje sommelier. Jeśli chcesz sobie przybliżyć tą profesję wystarczy zgłosić się do Masters of Bartenders wykładowców którzy pracują jako sommelierzy i są wstanie nauczyć Cie tego co potrafią.

Data dodania: 2016-03-20   Szczegóły wpisu »

Modyfikacje i wdrożenia sklepów internetowych OsCommerce

Zajmujemy się wdrażaniem sklepów internetowych OsCommerce v2.2, OsCommerce v2.3, OsCommerce Professional, Mysklep oraz sklepów bazujących na OsCommerce. Wykonujemy modyfikacje sklepów według zamówienia klienta.Wdrażamy również grafikę responsywną dla urządzeń mobilnych.

Data dodania: 2016-02-17   Szczegóły wpisu »

Niezwykły Toruń - atrakcje na weekend

Coraz popularniejsze stają się wycieczki weekendowe. Najczęściej wybieranymi miejscami takich wycieczek są miasta z historią i duszą - jednym z nich jest Toruń. Rokrocznie miasto odwiedza ponad 1,7 mln turystów. Toruń atrakcje na weekend. Obowiązkowym punktem wycieczki jest jest...

Data dodania: 2016-07-21   Szczegóły wpisu »

Wizyty robotów | Google 2 | Yahoo! 4